Товариство «Просвіта» планує відродити газету «Сіверщина»

17:15, 07 квітня 2016

Культура
Газету "Сіверщина" планують відродити

Газету "Сіверщина" планують відродити. Фото: сайт газети "Сіверщина"

В Чернігові планують відродити газету «Сіверщина», яка декілька років тому припинила друкуватися через фінансові труднощі, а до цього  виходила понад 20 років. Для відновлення роботи друкованого медіа в «Просвіті», яка виступає засновником газети, вже створюють робочу групу.

Таке рішення було прийнято вчора, 6 квітня, під час засідання правління обласного товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка.

Нагадаємо, що декілька років тому редактором газети був Василь Чепурний, який сьогодні обіймає посаду радника голови ОДА з питань декомунізації.

На сайті «Сіверщини» Чепурний тоді писав, що газету захопили рейдерським способом, перевезли редакцію до іншого приміщення, а працівникам не видавали зарплатню.

У закритті газети винними він вбачав лише народного депутата Сергія Аверченка («Удар») та бізнесмена Віктора Лазара, адже вони теж є засновниками редакційно-видавничого комплексу «Сіверщина».

У своїй статті Чепурний назвав їх «архітекторами гроблення «Сіверщини». Натомість Аверченко та Лазар звинувачували Чепурного у невдалому менеджменті.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації