Дмитро Лавренюк спростовує закиди щодо завищеної ціни наметів для Міноборони

16:25, 07 квітня 2016

Економіка
Дмитро Лавренюк спростовує закиди щодо завищеної ціни наметів для Міноборони

Дмитро Лавренюк спростовує закиди щодо завищеної ціни наметів для Міноборони

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що фірма нового керівника «Чернігівського тролейбусного управління» Дмитра Лавренюка ТОВ «Сівертекс» продавала спорядження Міністерству оборони країни за завищеними цінами, проте сам Лавренюк це спростовує.

Він запевняє, що насправді ціна не завищена, просто останнім часом суттєво змінився курс валют, зросла ціна тканини та, відповідно, ціноутворення остаточного продукт.

У 2004 році цей намети коштувала 24 тис грн, а перша ціна, за якою ми продали Міністерству, склала 25 тис грн. З ростом курсу валют ціна піднялася до 39 тис грн. Журналісти програми «Наші гроші» знайшли на сайті намет, розміщені у різний період, тому їх ціна й відрізняється.

розповідає Дмитро Лавренюк.

Він також додав, що в мережі можна знайти схожі намети за нижчими цінами, але вони будуть або післявоєнного виробництва, або в одному екземплярі, або вже були у використанні.

На його думку, журналісти зробили неправильно, адже було б краще, аби вони приїхали до нього на підприємство та задали питання особисто. «Жодний претензій з боку Збройних Сил України та бійців немає», - підсумував Лавренюк.

Нагадаємо, що 31 березня Чернігівська міська рада схвалила остаточний список членів виконкому, до якого попередньо міський голова Владислав Атрошенко пропонував включити свого позаштатного радника, директора ТОВ «Сівертекс» Дмитра Лавренюка, проте напередодні самої сесії його кандидатура була замінена.

А вже 4 квітня на своїй сторінці у Facebook Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що Дмитро Лавренюк очолив КП «Чернігівське тролейбусне управління».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації