Через проблеми з тендерними закупівлями чернігівські школярі можуть залишитись без харчування
15:20, 22 серпня 2016
Суспільство
Ймовірно харчування дітей батькам доведеться взяти на свої плечі.
Чернігівські школярі можуть залишитися без харчування, адже у чиновників виникли проблем з проведенням тендерних закупівель. Тож ймовірно харчування дітей батькам доведеться взяти на свої плечі.
Про це сьогодні, 22 серпня, сказав начальник Управління освіти Василь Білогура.
За його словами, проблема в тому, що Антимонопольний комітет має претензії до комунального підприємства «Шкільне», а поліція, у свою чергу, відкрила кримінальне провадження проти закладу. Тож брати участі у тендері він не зможе.
Нагадаємо, що через зростання цін на харчі у міській раді було вирішено підвищити ціну харчування дітей у садочках на 1 гривню. Працювати ця система має за принципом 60% на 40%, тобто 60 копійок матимуть сплатити батьки, а 40 копійок виділяється з міського бюджету.
Так, раціон дітей в ясельних групах загалом буде коштувати в межах 15 гривень на день, а у дошкільних групах – до 16 гривень. Відповідне здорожчання було закладено до бюджету заздалегідь, тож додаткових коштів на харчування дітей виділяти не потрібно.
Читайте також
