Нові штрафи п'яних чернігівських водіїв не лякають

10:40, 22 серпня 2016

В Чернігові
нові штрафи

З 27 липня в Україні в кілька разів збільшився штраф за водіння автомобіля в нетверезому стані.

З 27 липня в Україні в кілька разів збільшився штраф за водіння автомобіля в нетверезому стані. Проте, як не дивно, наших водіїв це не злякало.

Згідно з даними патрульної поліції з 3 по 14 серпня в Чернігові зафіксовано 17 ДТП (з них 14 - з потерпілими). Крім того, поліцейські зупинили 21 автомобіль, за кермом яких перебували люди, які вживали незадовго до цього алкоголь.

Нагадаємо, що за новими правилами, за водіння в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, передбачається штраф у розмірі від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (сьогодні це 10,2 тисяч гривень). Крім цього водій позбавляється права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

За повторне протягом 2 років водіння в нетверезому вигляді штраф зросте в 2 рази і складе 20,4 тисяч гривень. За кермо водієві - потенційному вбивці - не дозволять сідати ще 3 роки. Якщо протягом 5 років людина попадається втретє штраф становитиме вже 40,8 тисяч гривень, а з правами доведеться розлучитися на 10 років.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації