Випускники чернігівської «льотки» планують сприяти розвитку музею авіації

музей авіації в чернігові

Колишні випускники "льотки" поставили перед собою амбітну мету – хоча б сприяти розвитку музею авіації

З метою відзначення 65-ї річниці від дня створення Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків в місті зібралося близько сотні його випускників. Втім, це свято близьке лише його «радянським» та небагатьом випускникам перших років незалежності, адже сам заклад було розформовано ще понад 20-ть років тому.

За словами випускника 1983-го року, командувача Військово-повітряних сил України, генерал-лейтенанта Сергія Дроздова, відновлення училища перед керівництвом Збройних Сил України на часі не стоїть. Тож колишні випускники поставили перед собою амбітну мету – хоча б сприяти розвитку музею авіації (надання йому відповідного статусу), що розташований на території училища.

Нагадаємо, що в результаті реформування військової освіти ЗСУ на базі колишніх військових училищ були створені ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Відповідну постанову у серпні 1992-го року прийняв Кабмін. Чернігівський ліцей створили у 1993-му році на базі Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації