Один з чернігівських суддів не задекларував бізнес своєї родини

16:15, 19 серпня 2016

Суспільство
декларації чернігівських суддів

У своїй декларації суддя зазначив, що номінальна вартість цінних паперів, які належать родині, сягають 452 грн.

Мова йде про суддю Новозаводського районного суду Чернігова Миколу Кузьміна, який не вніс до своєї декларації за 2014 та 2015 роки даних про статутні внески дружини та сина.

Про це свідчать його декларації та Єдиний держреєстр юросіб та фізосіб-підприємців, інформує телепрограма «Наші Гроші».

Згідно з документами дружина судді – Парасковія Кузьміна – володіє часткою ТОВ «Агрофірма «Плодоовочпром» (майже 9%). Достатутного капіталу жінка внесла 11 тис грн. Одним зі співзасновників фірми також зазначений директор Чернігівського науково-дослідного центру продуктивності АПК Василь Тютін, який володіє понад 17%. Фірма зареєстрована в Чернігові. Основний вид діяльності «Плодоовочпрому» - оптова торгівля фруктами та овочами.

Втім, у своїй декларації суддя зазначив, що номінальна вартість цінних паперів, які належать родині, сягають 452 грн.

Микола Кузьмін також задекларував декілька квартир, площа яких сягає 52-х та 45-ти квадратних метрів. В одній із них власниками зазначено подружжя. Суддя також має автомобіль «Daewoo Lanos» та гараж на 24 квадратні метри.

У його дружини у власності є земельна ділянка у понад 4-ри га та будинок в селі Козероги. Жінка має у власності також міні-трактор «Булат» та причіп.

Дохід родини у минулому році сягнув 300 тисяч гривен, де понад 15 тис матеріальної допомоги, 34 тисячі гривень - пенсії. Хоча ще рік тому їх родина спромоглася заробити на 47 тияс більше. Разом із тим банківських збережень вони не мають.

Суддівською справою Кузьмін займається ще з 1994-го року, а суддею Новозаводського райсуду його було обрано у 2000-му році.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації