Микитась офіційно зареєстрований нардепом

15:10, 18 серпня 2016

 Суспільство Політика
Микитась офіційно зареєстрований нардепом

Микитась офіційно зареєстрований нардепом

Вчора, 17 серпня, на засіданні ЦВК , яке було проведено Головою Комісії Михайлом Охендовським, було зареєстровано українського нардепа Микитася Максима Вікторовича. Нагадаємо, що Максима Микитася обрали 17 липня поточного року в ОВО № 206, де проходили проміжні вибори народних депутатів.

Також, Комісією відмовлено в запиті на інформацію, який запросила громадська організація "Чернігівська правозахисна спілка", про те, щоб ій надали інформацію скільки виборців було в кожному населеному пункті на окрузі, в якому відбулось голосування за кандидатів у нардепи. Було повідомлено, що у ЦВК не має такої інформації.

На засіданні Комісією було надано після відповідного звернення Національному агентству з питань запобігання корупції біографію деяких кандидатів у нардепи України

Нагадаємо, що всього кандидатів в депутати у Чернігові було 75 осіб.

Самовисуванцем Максимом Микитасем було виграно вибори по 206-му округу.

Було оголошено, що за нього проголосувало близько 32 відсотків виборців, а у його суперника Юрія Власенка нарахували майже 27 відсотків голосів. На третьому місці опинився Дмитро Блауш.

 UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації