Для чернігівських жінок-депутатів проведуть просвітницьку кампанію

16:40, 17 серпня 2016

 Суспільство Політика
навчання для жінок депутатів з чернігова

Жінки-депутати з Чернігова, які готові долучитися до проекту та підвищити рівень своїх знань, мають звернутися до організаторів проекту до 31 серпня включно.

В Чернігові стартував проект, що має на меті підвищити рівень компетенції жінок, які були обрані до рад різних рівнів, шляхом низки тренінгів та обміном досвіду. Аналогічний проект також працює в Хмельницькій та Миколаївській областях.

Про це йшла мова сьогодні, 17 серпня, у стінах Чернігівської міської ради.

Головна мета проекту – забезпечити рівні права та можливості для жінок і чоловіків в політиці. За словами представника громадської організації «Асоціація демократичного розвитку» Анни Ніколенко-Баєвої, в політиці ще доволі мало жінок, тож «жіночу квоту» потрібно закріпити на певний час як необхідний захід.

Чернігівських депутаток вчитимуть професійніше здійснювати роботу, отримувати додаткову інформацію стосовно парцитипаторного та гендерного бюджетування, формування позитивного іміджу тощо.

Попри те, що проект розрахований на молодих депутаток, активісти готові покращити знання й тих жінок, що вже давно займаються депутатською діяльністю.

Отже, жінки-депутати з Чернігова, які готові долучитися до проекту та підвищити рівень своїх знань, мають звернутися до організаторів проекту до 31 серпня включно.

Що дало впровадження квотування кількості жінок в радах Чернігову?

Згідно з моніторингом результатів виборів до місцевих рад, до Чернігівської міської ради було обрано найбільшу в Україні кількість жінок – 33,3%. А от в Чернігівській обласній раді жінок майже 19%.

Під час зустрічі більш детальною статистикою поділився заступник міського голови, керуючий справами виконкому Чернігівської міськради Сергій Фесенко.

  • Із 42-х депутатів до Чернігівської міської ради потрапило 12 жінок;
  • Одна депутатка є головою постійної комісії, дві – заступниками, ще троє – секретарями;
  • Троє жінок-депутаток працюють в медичній сфері та займаються підприємницькою діяльністю, п’ятеро – задіяні в освітній галузі, одна – в юриспруденції.

Разом із тим у різноманітних структурних підрозділах Чернігівської міської ради працює 275 посадових осіб, а 215 із них жінки.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації