Майбутні чернігівські вчителі складати іспити: більше ніж 10 балів жоден не набрав

тестування вчителів чернігв

Серед 10-ти охочих працювати вихователем групи продовженого дня мінімальний поріг у 7 балів подолати змогла лише одна особа.

Вчора в Чернігові відбувся екзамен для охочих працювати у школах Чернігова. Місцевим навчальним закладам потрібні були вчителі початкових класів, біології, інформатики, української мови, математики та вихователі групи продовженого дня.

Тестування відбувалося у приміщенні Чернігівської загальноосвітньої школи №9. Результати вже оприлюднені на офіційному сайті управління освіти Чернігівської міської ради.

Ті, хто набрав понад 7 балів, сьогодні мають можливість пройти співбесіду. Втім, результати тестування ілюструють, що таких кандидатів небагато.

Наприклад, серед 10-ти охочих працювати вихователем групи продовженого дня мінімальний поріг у 7 балів подолати змогла лише одна особа.

Із завданням також більш-менш впоралися й 7 із 12 охочих працювати вчителями початкових класів; лише третина серед тих, хто складав іспит на вчителя біології та половина серед охочих викладати українську мову; подолати іспит з математики змогло лише 8 із 12 осіб, а з інформатики – 5 із 7.

результати тестування вчителів чернігів

Під цією новиною на офіційному сайті відомства вже почали з’являтися коментарі, в яких люди скептично ставляться як до самого тестування так й до його прозорості.

Дивна ситуація, пройшли не найрозумніші, а найспритніші. Якщо керівництво (Управління освіти – авт.) читає коментарі на цьому сайті, то задумайтесь про що говорить вже все місто. Просто система прийому ще більше ускладнилось і тому підняли розцінки. Все (тестування – авт.) можна написати до початку, або переписати потім. Співбесіда також суб’єктивне поняття. Там вже було зрозуміло, хто куди піде на роботу. А пану Білогурі (начальник управління освіти - авт.), якщо він дійсно хотів змінити ситуацію і ні до чого «дивного» не причетний, хочу дати декілька порад: залучайте незалежну комісію і пильнуйте за своїми підлеглими, бо ті, хто має відношення до тестування, користується станом речей.

Написала користувачка сайту Ксенія Петрова.

Зі свого боку Інформаційний портал ProCn слідкуватиме за подальшим відбором потенційних вчителів до чернігівських шкіл.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації