В Чернігівському колегіумі №11 триває перевірка ремонтних робіт

12:50, 17 серпня 2016

 Економіка В Чернігові
колегіум №11 чернігів

В Чернігівському колегіумі №11 замінено вікна. Фото: Чернігівська міська рада

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив керівникам структурних підрозділів розібратися із тим, хто допустив помилки під час реконструкції колегіуму №11. Тож днями робоча група з міської ради навіть завітала до навчального закладу, щоб оцінити хід ремонтних робіт.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Комплекс будівельних робіт там розпочався ще у минулому році, вони мали на меті збільшити енергоефективність приміщення. Зауважимо, що відповідна Програмам на 90% фінансується з державного бюджету, а на 10% - з міського. У минулому році завдяки тендерним процедурам було обрано підрядника – ТОВ «Будспец».

За виділені кошти протягом декількох років в приміщенні навчального закладу мали б бути замінені вікна, реконструйована покрівля та утеплений фасад. Торік в будівлі вже замінили 80 вікон, нині триває реконструкція покрівлі. Втім, в ході робіт з’явилася купа проблемних питань.

Зокрема, через затримку державних коштів вікна довелося встановлювати взимку. Втім, до переліку робіт, чомусь, не увійшов ремонт укісів. Ці витрати доведеться включати вже у новий кошторис. Тим паче, що всередині приміщення роботи вже тривають, а укоси ззовні будуть робити вже у вересні. Також постало питання, чому великі вікна не мають додаткового укріплення тощо.

Про всі ці проблеми розказав заступник Чернігівського міського голови Валерій Бондарчук. За його словами, найближчим часом всі недоліки будуть ліквідовані.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації