У Чернігові приберуть торговців, що стоять поза ринковою територією

17:25, 16 серпня 2016

В Чернігові
ліквідація ринку в Чернігові

Владислав Атрошенко заявив, що спонтанно контейнери прибрані не будуть, і торговці будуть мати деякий проміжок часу, щоб обрати собі нове місце для бізнесу.

У Чернігові тих, хто торгує поза ринком, перемістять до ринкової території.

Про це розповіли 15 серпня на зустрічі керівники комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Владислав Атрошенко доручив ліквідувати торгівлю поки що тільки у 2-х місцях, які ніби працюють окремо як окремі ринки, але офіційно не є ринками і через це обурюють громадськість.

Один із ринків чернігівці називають «дорогою життя» - торгові павільйони повз житлових будинків і біля входу до «Хіт-ринку».

Цю землю виділила міська рада, щоб облаштувати торгові ряди. На сьогоднішній день ці торгові місця не дотримуються багатьох вимог. Чернігівська влада хоче, щоб ця територія була звільнена.

Мер заявив, що спонтанно контейнери прибрані не будуть, і торговці будуть мати деякий проміжок часу, щоб обрати собі нове місце для бізнесу. На роздуми Владислав Атрошенко дасть до кількох місяців.

Для торговців буде проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, щоб їх попередити і спланувати подальший план роботи.

Другий ринок, який приберуть, розташований перед входом до Центрального ринку, там, де знаходився «ДТСААФ». Раніше ця земельна ділянка була у розпорядженні приватного підприємства, з яким КП «Паркування і ринок» домовилося про спільне користування. Внаслідок цього територія перетворилася на окремий стихійний ринок, з якого приватне підприємство кожен місяць забирало собі прибуток, а місто не отримувало ні прибутку, ні належного ринку, який мав би відповідати стандартам.

Депутатами міськради ще півроку потому, коли договір між приватним і комунальним підприємствами завершився, не було дано згоду на подовження договору. Таким чином, у травні територію біля ринку повернули в розпорядження Чернігова.

Владислав Атрошенко публічно зауважив керівнику міської Національної поліції про те, щоб правоохоронці дослідили,яким чином до цього часу продовжується торгівля на даній території та збираються фірмою кошти за оренду.

- За що там збирають гроші, хто збирає і чи сплачує з них податки? Також я знаю, що є «вхідні» біля п’яти тисяч доларів, і продовжують укладати нові угоди, - обурився мер.

Владислав Атрошенко побачив в діях підприємства кримінальні дії, бо в договорі був прописаний також і менший термін за надання орендних місць.

Мер оголосив, що вхід до ринку по Ремісничій вулиці звільнять, і торговці будуть знаходитись тільки на території ринку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації