Незаконну рубку чернігівського лісу будуть відслідковувати за допомогою безпілотників?!

16:40, 16 серпня 2016

 Економіка Суспільство
незаконна рубка лісу чернігвська область

За словами Генпрокурора України Юрія Луценка, на Чернігівщині до реєстру внесено вже 350 випадків незаконної вирубки лісу, а до суду дійшло лише 11.

В Україні з вирубкою лісу вирішили боротися саме за допомогою дронів, які лише протягом двох годин зможуть віднайти «гарячі» точки вирубки лісу. Частина лісу Чернігівської області потрапила до експериментальної ділянки.

Так, спочатку моніторинг здійснюватиметься на лісовому масиві площею понад 3 тис гектарів, що розташований в Київської області, а також на території національного парку «Залісся», що частково знаходиться в межах Козелецького району Чернігівської області.

За допомогою аналізу цьогорічних та торішніх знімків зі супутника «Sentinel-2a», у Київській області вже знайдено ділянки, де масово вирубали ліс. Зокрема, мова йде про дві ділянки загальною площею понад 38 га. Нині вони вже засаджені новими деревами.

Тим часом в Чернігівський області прокуратура звернулася до голови ОДА з проханням ретельніше слідкувати за лісами в області.

А сьогодні у мережі Facebook один з місцевих журналістів написав наступне:

Схоже, до слів про боротьбу з вирубкою лісів нового генерального прокурора Юрія Луценка Чернігівська обласна прокуратура на чолі з її новим керівником поставилися серйозно. Добре, коли друковане слово має вагу - за результатами журналістського матеріалу про вирубку лісу в Ічнянському національному природному парку прокуратура відкрила кримінальне провадження. На місці оперативники вже оглянули одну ділянку, де вирубували дерева. Обласний департамент екології відписався, що лісорубні квитки погоджували в Києві, а вони просто виконували волю міністерства. Завтра прокуратура оприлюднить з цього приводу більше інформації.

Інформує журналіст Віталій Назаренко.

Інформаційний портал ProCn продовжує слідкувати за скандальною та незаконною рубкою дерев, ми обов’язково будемо публікувати нові факти у даній справі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації