У Чернігові дівчина вкрала джемпер у магазині, а вже за рік потрапила на службу до Нацполіції

16:35, 15 серпня 2016

Суспільство
поліцейські крадії

Правоохоронці перевіряють факти причетності подружжя до інших аналогічних крадіжок у магазинах. Тим часом в Національній поліції розпочали перевірку й інших працівників.

Через те, що факт крадіжки джемпера дівчиною в одному з магазинів Чернігова було некоректно внесено до бази даних, вона встигла скласти тестування та потрапити на службу до Національної поліції України.

«Факт того, що дівчина скоїла крадіжку вдалося підтвердити лише під час перевірки Управлінням внутрішньої безпеки вже у цьому році», - про це журналістам повідомив Начальник Чернігівської патрульної поліції Олександр Леонов.

Перевірка відбувалася й під час того, коли йшов набір до поліції, але через так би мовити «некоректно введене прізвище» у базі даних дівчину не знайшли. Втім, дівчина знаходилася там під своїм прізвищем.

Нагадаємо, що чернігівка разом зі своїм чоловіком завітала до гіпермаркету «Епіцентр», де у переодягальні під свій одяг наділа магазинний джемпер та вирішила вийти непоміченою. Втім, її затримала охорона. Сталося це задовго до того, як вона потрапила на службу до поліції.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 185 ч. 1 Кримінального кодексу України — крадіжка. Нині перевіряється причетність подружжя до крадіжок в інших магазинах.

Триває досудове слідство. У разі якщо суд винесе обвинувальний вирок, то дівчина отримає не лише термін за крадіжку, а й дисциплінарне покарання за те, що вона приховала даний інцидент.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації