Чернігівський пенсіонер вирощував коноплю на дачі

Конопля

Чернігівський пенсіонер вирощував коноплю на дачі

Майже двісті конопляних стебел вирвали поліцейські на дачі 67-річного чоловіка з Чернігова. Той запевняє, що так намагався відлякати від ділянки тварин.

Інформацію про те, що біля дачі, яка розташована в селі біля Чернігова, ростуть не тільки фрукти і овочі, але і конопля, надали в поліцію ще в кінці липня.

Даний факт був зареєстрован в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Правоохоронці провели оперативно-розшукові заходи, після яких встановили, хто є власником цієї дачі, а також було отримано санкції, щоб обшукати територію.

В той час, як поліція зайшла до території дачі 67-річного жителя Чернігова, то ними було виявлено величезну територію, на якій росли коноплі.

Частина кущів була посаджена на покинутому фундаменті, що був недобудований, а інщі кущі на городі серед інших овочів. Коноплі виглядали доглянутими та були біля 2 метрів. На деяких стеблинах верхівка була зрізана.

Пенсіонер сказав, що посадив коноплі, щоб відлякати шкідників – тварин та птахів- від своїх овочів.

Всі коноплі правоохоронці вилучили та направили на проведення експертизи в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.

Розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 310 КК України триває.

Пенсіонеру загрожує штраф в розмірі 500 гривень, або ув’язнення до 3-х років.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації