На Чернігівщині готують теракти

13:00, 12 серпня 2016

Суспільство
На Чернігівщині готують теракти

На Чернігівщині готують теракти

СБУ оцінила рівень загрози тероризму на Чернігівщині, як «жовтий». У спецслужб є 100% інформація про те, що в Чернігівській області йде підготовка до теракту.

Реагування на такий рівень загрози включає низку заходів, серед яких, зокрема, постійний контроль за розвитком подій, які стосуються загрози терористичних актів; прогнозування дій, які може спричинити терористичний акт; посилення охорони та встановлення перепускних пунктів в тих місцях, де можливі загрози терористичних актів; також більше охороняється порядок серед громадян та кордони України; масово інформують громадян про те, як себе поводити в разі спричинення терористичних актів.

Офіційний сайт СБУ повідомляє, що через те, що ситуація на кордоні з Кримом та у районі проведення АТО погіршилась, згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету міністрів України від 18.02.2016 № 92, СБУ повідомляє про те, що будуть встановлюватись різні рівні загроз: "ЧЕРВОНИЙ" – в Донецькій та Луганській області, АР Крим; "ЖОВТИЙ" – у Запорізькій, Сумській, Миколаївській, Харківській, Одеській, Херсонській та Чернігівській області; "СИНІЙ" – Дніпропетровській, Рівненській, Закарпатській, Чернівецькій, Хмельницькій, Черкаській,  Київській областях та м. Київ; "СІРИЙ" – у Вінницькій, Кіровоградській, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській,  Львівській, Полтавській та Тернопільській областях».

Кабінет Міністрів затвердив в Україні кваліфікацію загроз здійснення террористичних актів: "сірий", "синій", "жовтий" і "червоний". «Сірий" рівень – вводиться тоді, коли з’являються тільки умови для теракту, "синій" – коли є вже потенційна загроза. "Жовтий" рівень- коли інформація про теракт вже підтверджена, "червоний" – є найвищим рівнем загрози тероризму.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації