Чернігівські депутати витратять по 200 тис грн з бюджету на виконання власної виборчої програми

16:30, 11 серпня 2016

 Економіка В Чернігові
Ігор Андрійченко

Депутат Чернігівської міської ради Ігор Андрійченко. Фото: Мар'янна Харді

«За» таке рішення сьогодні, 11 серпня, на черговій сесії Чернігівської міської ради проголосувало 39 депутатів.

Втім, до самого проекту рішення було внесено зміни щодо оприлюднення звіту про витрачені кошти. Також було внесено правку щодо розширення витрат не лише на капітальні, а й на поточні видатки.

А от пропозицію депутата Ігоря Андрійченко («Демократичний Альянс») щодо виключення з проекту рішення пункту виділення матеріальної допомоги чернігівцям, які опинилися у скрутному становищі, депутати не підтримали. Хоча, на думку Андрійченка, це – непрямий підкуп виборців та політична корупція.

Загалом на реалізацію передвиборчої програми депутатами міської ради виділяється 8,4 млн грн. Одна частина йде з міського бюджету, інша – з бюджету участі.

Кошти, які виділяються з міського бюджету (100 тис грн на одного депутата), вони можуть витрачати за власним бажанням. Саме з них можна виділяти матеріальну допомогу, вирішувати проблеми бюджетних установ, надавати допомогу комунальним підприємствам тощо.

Іншу половину коштів депутати мають витратити на ремонт міждворових проїздів у приватному секторі міста. Показово, що депутати самостійно будуть вирішувати за якими адресами необхідно здійснити ремонт доріг.

Зауважимо, що жоден з депутатів не буде отримувати виділені кошти «на руки», вони мають обґрунтувати кожне звернення громадян відповідними заявами. Після вивчення яких в міській раді буде прийматися рішення щодо виділення коштів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації