Скоро чернігівці почнуть отримувати одну квитанцію за всі комунальні послуги

14:10, 11 серпня 2016

В Чернігові
Єдиний центр комунальних платежів Чернігів

В Чернігові створять «Єдиний центр комунальних платежів»

Чернігівські депутати сьогодні, 11 серпня, під час пленарного засідання Чернігівської міської ради виділили кілька мільйонів гривень на створення «Єдиного центру комунальних платежів».

Відповідні центри вже давно створені та функціонують в багатьох містах України, а тепер завдяки 26-ти депутатам, які проголосували «за» відповідне рішення, він з’явиться й у Чернігові.

За словами заступника міського голови Михайла Шостака, чернігівські надавачі житлово-комунальних послуг міста вже готові працювати за такою схемою: відтепер чернігівці отримуватимуть не шість платіжок за комунальні послуги, а одну.

Єдиний центр спростить не лише механізм оплати за житлово-комунальні та інші послуги, а й нарахування пільг, субсидій тощо.

Декілька місяців тому Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко утворив робочу групу, яка мала розробити структуру Центру, визначити приміщення та об’єми матеріального забезпечення.

Нагадаємо, що у липні в Чернігові також було відкрито Центр з обслуговування клієнтів, де 135 тис споживачів побутового газу можуть отримати бажану консультацію та оплатити послуги газопостачання.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації