Чернігівська міська влада домоглася будівництва музичного, а не пішохідного фонтану?!

13:15, 11 серпня 2016

 Економіка В Чернігові
Фонтан в Чернігові

Чернігівців запитували, який саме фонтан буде більш доцільно збудувати у парку: музичний з підсвіткою чи пішохідний.

В рамках реконструкції парку по проспекту Миру (навпроти ТРЦ «Мегацентр) міський голова Владислав Атрошенко ініціював збір підписів за будівництва фонтану, запропонованого міською владою.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Чернігівців запитували, який саме фонтан буде більш доцільно збудувати у парку: музичний з підсвіткою чи пішохідний.

Як повідомляє прес-служба міської ради, опитування відбувалося в різних куточках Чернігова, зокрема у центрі, в мікрорайоні Шерстянка, Коти, на вул. Рокоссовського тощо.

В результаті чого ініціативна група зібрала понад 2 тисячі підписів на підтримку проекту, запропонованого міською владою – музичний фонтан. Більшість містян висловилася проти пішохідного фонтану через високу ймовірність його травматичності.

Цікаво, що громадські активісти мають іншу думку. Наприклад, Наталія Воскресенська днями опублікувала на своїй сторінці у Facebook наступне звернення до Чернігівського міського голови:

Хто рахується з думкою Чернігівців, Владиславе Атрошенко, правда? Ну, виступили громадські організації з ініціативою побудови пішохідного, а не музичного, запропонованого паном Куцом, фонтану навпроти Мегацентру. Ну, ходили активісти по місту і опитували думку людей про те, якому фонтану бути. Ну, близько 90% з них висловились про те, що хочуть бачити пішохідний. Ну, зібрали більше тисячі підписів за це. Ну, робилося опитування в соцмережах (Типовий Чернігів, Вконтакте за 27.06) і 57,7% ЗА ПІШОХІДНИЙ.

Пише Наталія Воскресенська.

Втім, на цьому її запис у соцмережі не завершується, адже активістка дивується, що кількість фонтанів та розмір коштів, які необхідно виділити на їх будівництво, неочікувано зросла.

Влада захотіла почути думку громади і ми зібралися в міській раді, виступали мамочки і активісти, показували плюси, переконували, аргументували, чому ми за пішохідний фонтан. Олександр Кириченко удавав, що слухає уважно і хоче почути кожного. Аж тут 3 серпня проходить громадська рада і виявляється, що в нас буде не 1 фонтан навпроти «Мегацентру», а три: навпроти «Мегацентру» + навпроти Кислороду (Полісся) і + в парку Б. Хмельницького. І на фонтан, що навпроти «Мегацентру», треба не 3.5 млн грн, а 6 млн (4700 на сам фонтан і 1300 на облаштування території навкруги) + близько 3 млн на той, що навпроти Кислороду. І ніякого пішохідного. А хто казав про пішохідний? Кого цікавить думка людей, коли все вирішує одна людина в місті? І ще одне питання. Чому, коли тема фонтану набула такого резонансу, на цю підкилимну, пробачте, громадську раду не запросили нікого з депутатів і представників чинних живих громадських організацій, які здійснили колосальну роботу з цього питання?

Продовжує свою думку Наталія Воскресенська.

Також долучаємо скріншот опитування чернігівців, що робилося у відомій місцевій спільності «Типовий Чернігів», про яке й згадує Воскресенська.

 Фотан в Чернігові

Нагадаємо, що всі обговорення щодо будівництва фонтанів у Чернігові мали завершитися саме вчора, адже на сьогодні була запланована сесія Чернігівської міської ради.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації