Чернігівська міська рада переходить на електронний документообіг

12:10, 11 серпня 2016

В Чернігові
Електронне самоврядування Чернігів

Свій проект вчора у стінах міської ради представила київська компанія IT-Enterprise. Фото: Чернігівська міська рада

В міській раді вчора, 10 серпня, було презентовано проект «Єдиний міський центр обробки даних», який має на меті покласти край паперовим стосам. Передбачається, що електронний документообіг суттєво спростить механізми отримання соціальних виплат та моніторингу оплати комунальних послуг населенням.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Так, свій проект вчора у стінах міської ради представила київська компанія IT-Enterprise. Вона передбачає чотири програмні модулі: електронне діловодство (SmartManeger), управління проектами, консолідація звітності та соціальні послуги.

Компанія «IT-Enterprise» має в арсеналі розробок понад 300 проектів. Зокрема, їх програмісти розробили електронне діловодство та інший софт для Міністерства Інфраструктури України, ДК «Укроборонпром» завод «Антонов» тощо. Про це під час презентації проекту в Чернігові розповіла представниця компанії – Наталія Козлова.

Кожен окремий модуль розробки потрібен для оптимізації різних видів роботи. Наприклад, модуль «електронне діловодство» дозволяє не лише економити на папері, а й швидко впорядковувати документи. Модуль «управління проектами» дозволяє здійснювати контроль за виконанням завдань тощо.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації