Чи враховується компенсація за невикористану відпустку при переведенні на нове місце роботи?

12:40, 10 серпня 2016

Суспільство
компенсація невикористаної відпустки

Середня зарплата має обчислюватися з урахуванням останніх 12-ти календарних місяців.

Якщо працівник переводиться з однієї роботи на іншу, але він не встиг використати всі дні відпустки, то грошова компенсація має бути перерахована та виплачена працівнику на новому місці роботи. Втім, нарахування та сплата єдиного внеску відбувається на попередньому місці роботи.

Під час розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності (вагітності та пологах), на новому місці роботи сума компенсації не враховується, але дні щорічної відпустки не виключаються з розрахункового періоду.

Про це повідомляє Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Згідно з «Порядком обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», передбачається, що середня зарплата має обчислюватися з урахуванням 12-ти календарних місяців.

При цьому  до уваги беруться місяці, що передують тому, під час якого настав страховий випадок. Середню зарплату роботодавець обчислює на підставі відомостей, включених до звіту з ЄСВ.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації