Підозрюваного у хабарництві Менського міського голову від посади суд не відсторонив

11:35, 10 серпня 2016

Суспільство
Суд над Менським мером

Декілька тижнів тому Менського міського голову Геннадія Примакова було затримано через підозру у хабарництві

Днями в Чернігові відбулося чергове судове засідання, під час якого розглядалося справа Менського міського голови Геннадія Примакова, якого підозрюють у хабарництві. Прокурори вимагали від суду, щоб той відсторонив «Мера» від посади, але суд не задовольнив клопотання.

Суд відмовив прокурорам в клопотанні про відсторонення від посади Менського голови Примакова Геннадія. За місяць не змогли допитати ШІСТЬ осіб і цим мотивують клопотання. Спочатку «зліплять горбатого», а потім ганьбляться в суді. Розігнати таку прокуратуру поганим віником до бісової матері.

Написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олег Купрієнко (Радикальна партія), який під час попереднього засідання взяв однопартійця Примакова на поруки.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Менського міського голову Геннадія Примакова було затримано через підозру у хабарництві за сприяння у виділенні земельної ділянки місцевому бізнесмену. Втім, тоді був затриманий також й депутат Менської райради Валерій Гайдукевич, теж  Радикальної партії Олега Ляшка.

Зауважимо, що одразу після того, як Примакова затримали через підозру у хабарництві, обов’язки міського голови виконувала секретар Менської міської ради Оксана Півень.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації