Чернігівка Аліна Бойкова стала чемпіонкою світу з боротьби сумо

11:30, 10 серпня 2016

Спорт
Аліна Бойкова

Нещодавно, в монгольскому місті Улан-Батор завершився чемпіонат світу з боротьби сумо

Нещодавно, в монгольскому місті Улан-Батор, завершився чемпіонат світу з боротьби сумо. На цьому турнірі українці завоювали 8 нагород. Відзначимо, що в індивідуальних змаганнях серед дорослих. чемпіонкою стала представниця Федерації спортивної боротьби Чернігівської області Аліна Бойкова (вагова категорія 65 кг).

Про те, як була завойована золота медаль, Аліна розповіла 9 серпня, під час прес-конференції в експертному клубі «Чиста політика». Також в прес-конференції взяв участь тренер спортсменки Анатолій Маркін, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш.

Першою довелося боротися з представницею Болгарії, яка стала чемпіонкою Європи в 2009 року, а потім з вправною полячкою. За вихід у фінал довелося змагатися з росіянкою, чемпіонкою Європи 2014 року Вірою Коваль, а у фіналі змогла перемогти представницю з Японії. Було дуже важко, але тим і цінніша перемога.

зазначила Аліна

Тренер Аліни Анатолій Маркін так прокоментував перемогу чернігівської спортсменки:

Аліна це професіонал, який знає що робити. Коли потрібно напружитися, а коли розслабитися. Я бажаю, щоб всім тренерам траплялися такі професійні спортсмени.

зазначив Анатолій Маркін

Додамо, що на цьому турнірі представники України завоювали вісім медалей, посівши третє командне місце.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації