У чернігівців, що замовляли продукцію в Китаї, митники конфіскували товар

Покупки з Китаю

У чернігівців, що замовляли продукцію в Китаї, митники конфіскували товар

Якщо покупка з Китаю більше ніж 150 євро, на митниці товар може бути конфіскований - таких випадків у Чернігові вже сталося близько восьми.

Службовці Чернігівської митниці у липні поточного року перевірили відправлення, які отримали чернігівці з Китаю.. Нагадаємо, що неоподаткована вартість товарів має бути не вища ніж 150 євро, і саме так оцінювали свої покупки чернігівці.

Після того, як митники перевірили що саме знаходиться в посилках, вони склали аж вісім протоколів про те, що порушились митні правила, які стосуються пересилки міжнародних експрес-відправлень.

Ці відправлення були з порушенням Закону України. Митники встановили, що ті товари, які були в посилках, не відповідають тим, які були зазначені в документах. Митники одразу оцінили вартість товару, яка по попереднім підрахункам була набагато вище, ніж 150 євро.

І це означало те, що товари підлягають оподаткуванню. Чернігівці купували товари через інтернет-магазин в Китаї, розраховувались за них платіжними картками. Але один з представників фірми, яка здійснювала продаж даних товарів, надав документи на відправку, які не відповідають дійсності.

Чернігівськи митники порушили адміністративну справу за статею 483 (ч. 1) Митного кодексу України (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Покарання за дане правопорушення включає конфіскацію товарів та штраф у розмірі 100 відсотків їх вартості.

UserCommentAvatar

длрилодо

UserCommentAvatar

Уроды!150 евро это 4000 тысячи гривен!!!Я что и телефон уже не могу заказать без оброка???Все платежи совершаем с отчислением!Когда уже они нахапаются???Козлы!

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації