Стратегію розвитку Чернігова розробляють за допомогою SWOT-аналізу

16:40, 09 серпня 2016

Суспільство
Стратегія розвитку Чернігова

У стінах Чернігівської міської ради нині відбувається розробка Стратегії розвитку Чернігова.

До кінця вересня всі управління Чернігівської міської ради мають зробити SWOT-аналіз власних напрямків роботи та внести пропозиції щодо стратегічного бачення вирішення існуючих проблем Чернігова.

Таке доручення вони отримали від заступника міського голови Олександра Ломако, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Зумовлено це тим, що у стінах міської ради нині відбувається розробка Стратегії розвитку Чернігова. За переконанням Ломаки, вона має бути реалістична та спрямована на якісні зміни життя в Чернігові.

Але разом із тим він зауважив, що динаміка сучасного життя настільки швидкоплинна, що робити довгострокове планування доволі складно. Тим не менш Стратегія розвитку Чернігова має відповідати Державній Стратегії, та, відповідно, бути розроблена на період до 2020-го року.

Подальші кроки в рамках розвитку стратегії – планування за пріоритетами, для цього будуть створені робочі групи з представників влади, бізнесу та мешканців Чернігова.

Тож окрім SWOT-аналізу міських управлінь, Ломако дав доручення визначитися й з переліком громадських об’єднань, підприємств та організації, які було б доцільно долучити до розробки Стратегії розвитку Чернігова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації