На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири

Стрілецький ринок в Чернігові

На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири

Час від часу чернігівці стикаються з тим, що їм продають неякісні товари, або помічають на полицях в супермаркетах продукти, які вже мають бути списані. Але буває навіть таке, що місцеві цілком добровільно купують прострочену їжу, і витрачають на це кошти.

На ринку «Стрілецький» кожної середи продають прострочені продовольчі товари. Ковбаси, сири, консервація - все лежить на прилавку у 30-градусну спеку, мало того, що ще й прострочене від декількох тижнів, або місяців та навіть років. Більш за все вражає поведінка продавця, бо вона не приховує того, що термін придатності вже закінчився, а те, що сосиски, які мали б бути на смітнику, із задоволенням купують чернігівці.

Також у продажу є цукерки та шоколадки «Twix», M&M's та інших торгових марок. На деяких шоколадках термін придатності ще дійсний, але вони не товарного виду, бо через недбале зберігання розплавились від спеки.

Неймовірно, але на товар «з душком» є попит у постійних покупців. Один з покупців набрав прострочених ковбас та сосисок, які ледь влізли до його великого пакету з відомого супермаркету.

Жіночка купила консервовані гриби, в яких термін придатності закінчився ще півроку тому, але ж вони італійські та коштують всього 10 гривень!

Продавчиня нагадує: «Ви тільки не забудьте промити сосиски водою, а потім спокійно смажте, чи варіть!». Потім запропонувала нашому кореспонденту скоштувати прострочені цукерки: «Ви спробуйте, як не сподобається – виплюньте та забудьте!».

Заради експерименту, кореспондент зробив контрольну закупку сиру, який коштував також 10 гривень за упаковку 200 г. Сир твердий «Голандський» брусковий, виробник ТОВ «Інтер-мол».

Дата виготовлення 28.03.2016. Термін зберігання 45 діб, а купила сир 3.08.2016. Тобто, замало того, що продукт прострочений майже на 3 місяці, він ще повинен зберігатись в температурі не вище 6 градусів тепла, а на вулиці зараз стовпчик термометру показує +24 (фото сиру). Запах сиру несвіжий, для чого і кому може бути потрібна така продукція не можна уявити.

Одразу пригадується цитата «Краще голодувати, ніж їсти будь-що».

Згідно з правилами торгівлі на ринку продукція повинна бути сертифікована і відповідати санітарним нормам. Продавець повинен мати при собі: документи про сплату ринкового збору та послуг ринку; належним чином оформлену особисту медичну книжку в разі продажу продовольчих товарів (для суб'єктів підприємницької діяльності); копії документів, що підтверджують якість та безпеку продукції та товарів.

Про затвердження Правил торгівлі на ринках 

 На ринках забороняється продаж: готових продуктів тваринного походження промислового виробництва - масла вершкового, сирів, ковбас, копчення тощо без наявності документів, що засвідчують їх якість та безпеку (копії сертифіката відповідності чи свідоцтва про визнання, якщо продукція підлягає обов'язковій сертифікації, та копії документа виробника, що підтверджує належну якість товару, а також відповідних ветеринарних документів); ( Абзац четвертий пункту 41 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції N 172/702/332/108 ( z0617-03 ) від 03.07.2003 ) 42. Продукція тваринного і рослинного походження, що не реалізована протягом робочого дня і яка не зберігалася в холодильних камерах ринків, наступного дня підлягає огляду та органолептичній оцінці спеціалістами державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку, а за потреби - і додатковим лабораторним дослідженням.

Про затвердження Правил торгівлі на ринках 

Також дирекція ринку зобов'язана контролювати якість продукції. 

Продаж продовольчих товарів на ринках здійснюється з додержанням Ветеринарно-санітарних правил для ринків ( z0314-96 ), Правил продажу продовольчих товарів ( z0009-95 ), Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі ( z0372-96 ), інших нормативно-правових актів, які регулюють торговельну діяльність та захист прав споживачів.

 Про затвердження Правил торгівлі на ринках 

Дивує той факт, що на одному з міських ринків у вільному продажі реалізовується прострочена продукція, яку не помічають ні контролюючі органи,ані дирекція ринку.

У зв'язку з цим наша редакція звертається за фактом публікації до відповідних органів і сповістить наших читачів, як прокоментували дану ситуацію контролюючі органи і дирекція ринку, а також про реакцію всіх учасників процесу на даний факт.

 

На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири
Прострочений сир
Прострочений сир
Прострочений сир
Прострочений сир
Прострочений сир
Продавець на ринку в Чернігові
На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири
На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири
На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири
На «Стрілецькому» ринку в Чернігові продають прострочені ковбаси та сири
Прострочений сир

UserCommentAvatar

После того , как я увидел ваш комментарий , я принял решение , что нужно попробовать найти в фейсбуке эту личность с большой буквы ! В итоге найдя этого здравомыслящего на первый взгляд человека , я увидел лишь человека "питающуюся с урн " 100 килограмовую дитину , имеющую не только излишний вес , но и комплексы . Почитав записи на его странице , я понял что он : 1 жаждет похудеть , ну просто жесть как ... видимо его смущает то , что за пузом шнурков не видно . 2 Видимо в области таза большой у него только живот . Для того что бы оправдать свой 2-й комплекс , он поделился записью "идеальные размеры мужского достоинства" ... Прежде чем писать что то , посмотри на себя ... Ты вроде бы взрослый мужик , а сидишь и плачешь в интернете , как обиженая на мир малолетка с повадками человека без хромосомы ... Иди и работай вместо никчемного проживания бытия .

UserCommentAvatar

Слушайте ходосочные у меня денег хватает и работа у меня есть и помимо вас еще шести человеком даю работу и плачу за них налоги,в отличии за вас.Мне пиньсионеров жалко которые покупают сметанку за пять гривень а не за десять.Вы такие умные за мамен щет,идите поработайте а не седите у компа и страдаете ерундой.Помогите вы людя а не сибе балаболы!

UserCommentAvatar

Что мы за люди такие,зачем оскорбляем, ищем в фейсбуке человека,взвешиваем на глаз его тело!я знаю наглядно этого человека,мы одно время в соседних домах проживали,он всегда работал,имеет несколько машин,по сей день занимается грузоперевозками.Что касается темы,то продавец неправильно выразилась,у них не просроченый товар в хлам,к примеру остаются считаные чесы до конечной даты реализации и они его уценяют, в супермаркетах же цену держат до победы,потом еще и дату перебивают в некоторых. Эта точка работает не один месяц, у них постоянные покупатели, будь все так плохо,она бы сама собой закрылась.

UserCommentAvatar

Привет amigas!!!не пойму в чём сора???в очередной раз мАЖОР спорит с Человеком что кому делать??для мАЖОРОВ в городе предостаточно мест в нашем городе где можно купить покушать туда вам и дорога.!. а,для Человека и Человека у которого зарплата 2400 грн. много не накупишь в таких местах.А,если у Вас господа мАЖОРЫ болят животики то Вас там предупреждают что Вы покупаете и даты там не перебитые между прочим понятное дело ребёнку такого не дашь а,секономиш на себе что-бы купить что-то ребёнку.А, ты бы Взяло свою дешёвую камеру да по супермаркетам пройдись дам для тебя сенсаций бери не хочю или на Стрижень сьезди узнай что там за техника работает а,ты боишься бо там вас изуродуют аматоры .еровы .!.

UserCommentAvatar

Спс но я на ночь не ем а,многие Вас поблагодарят вперёд в КВАРТАЛ там отдельно для вас столик стоит с прострочкой .Жду новых видосов удачи

UserCommentAvatar

И снова здраствуйте . Вы говорите о мажорах ? Возможно вы меня имели в веду . Но к вашему сожалению : 1 я не мажор 2 Во время написания предыдущего комментария , я сидел на работе , а пытаться ответить мне моими же словами как минимум глупо . Если наш великий роботодатель Игорь помимо того что дает нам работу "работа у меня есть и помимо вас еще шести человеком даю работу " имеет высокий уровень благосостояния , то пусть он процент от своего дохода вместе со своим дружком , который так яро защищает его , отдадут на благотворительность , а именно на покупку продуктов . Я думаю , что если вы начнете ежемесячно раздавать пенсионерам те или иные продукты ( гречку ) , то на следующих выборах , вас точно изберут депутатом .

UserCommentAvatar

Игорь, я за Вас очень рад, машину квартиры все дела. Самое главное я вижу ваше ПТУШное образование. Выполните мою просьбу, разрешите вам подарить учебник по русскому языку для 1-4 классов. А пока вы не умеете выражать свою мысль,не знаете русского языка попрошу закрыть вкладку и идти найти настоящею работу а не вашу воображаемую .

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації