Керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» стала Оксана Голубова

13:25, 09 серпня 2016

Суспільство
Оксана Голубова

Керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» стала Оксана Голубова. Фото зі сторінки Руслана Колєснікова

Громадська діячка та бізнесвумен Оксана Голубова стала керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», а її заступником став Володимир Березинський. Обрано їх було під час установчої обласної  конференції, що відбулася у п’ятницю, 5-го серпня.

За словами заступника керівника Руху «Справедливість» Руслана Колєснікова, чернігівська команда Валентина Наливайченка працювала в рамках громадської організації «Антикорупційний рух» та встигла досягти певних успіхів.

Зокрема, активісти Руху регулярно постачають допомогу бійцям, що беруть участь у збройному конфлікті на сході України. Юристам Руху вдалося довести до логічного завершення 10-ти річну судову тяганину з квартирою чернігівської родини Яреськів, тож нарешті нерухомість повернулася до справжніх власників. Чернігівцям також запам’яталися акції Руху «Я не даю і не беру хабарів» та «Вимагаємо покарання».

Нині ГО «Антикорупційний рух» підтримує у суді бійця АТО Володимира Шинкаренка, який судиться проти Кабінету Міністрів та відстоює своє право на вищу професійну освіту та проїзд тощо.

Руслан Колєсніков переконаний, що навіть не маючи у своєму розпорядженні «депутатських» та чиновницьких» крісел, можна знати шляхи вирішення проблем. Тож команда новоствореної Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» вже почала планувати наступні кроки. Зокрема, вони боротимуться з незаконною вирубкою лісу, корупцією, а також допомагати родинам учасників АТО.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації