Жителі області не погоджуються з новими назвами вулиць

15:55, 06 квітня 2016

Суспільство
Нові назви вулиць області та Черніговва влаштовують не всіх жителів

Нові назви вулиць області та Черніговва влаштовують не всіх жителів

Під час перейменування вулиць у деяких населених пунктах громадські обговорення не проводилися, тому місцевим жителям подобаються не всі назви. Люди вже збирають підписи та пишуть петиції до місцевої влади.

Так, жителі міста Бобровиця вже почали надсилати на адресу міської ради колективні звернення з проханням змінити назви вже перейменованих вулиць.

Наприклад, вул. Червонофлотську спочатку було запропоновано перейменувати на Соборну. Проте, на сесії Бобровицької міської ради депутати проголосували за перейменування її на Михайлівську. Міська рада аргументувала це тим, що поруч із вулицею знаходиться Свято-Михайлівська церква Московського патріархату, а назву запропонували нібито жителі вулиці.

Проте, 62 жителі Бобровиці вже звернулися до міськради з проханням скасувати рішення щодо перейменування вул. Червонофлотської на Михайлівську. Проте, Бобровицька міська рада відповіла, що законодавства вона не порушувала, але дане питання винесе на найближчу сесію.

Чернігівці також залишилися незадоволенні перейменуванням вул. 50 років СРСР на Всіхсвятську, яку названо по аналогії із Храмом усіх Святих Чернігівських Московського патріархату, що знаходиться поруч.

Спочатку на сайті електронних петицій з’явилося прохання перейменувати її на Ринкову, адже поруч знаходиться ще й ринок «Нива». Петиція набрала відповідну кількість підписів, проте авттор петиції не врахував, що на Ринкову вже було перейменовано вул. Примакова.

Потім на сайті з’явилася ще одна петиція, яка запропонувала перейменувати вул. Всіхсвятську на честь воїна-афганця Олега Шаповала, що жив на ній. Вона теж зібрала необхідну кількість підписів.

Пізніше Управління архітектури та містобудування повідомило, що дана петиція буде розглянута на найближчому засіданні комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища Чернігова.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації