Головна проблема в транспортному забезпеченні Чернігова – перевезення «пільговиків»

17:25, 08 серпня 2016

Суспільство
Чернігівський громадський транспорт

Чернігівська транспортна мережа складається з 9-ти тролейбусних та 40-ка автобусних маршрутів. Фото: Чернігівська міська рада

Про це сьогодні, 8 серпня, на розширеній нараді в Чернігівській міській раді розказав начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський. Такі висновки він зробив на основі аналізу регулярних звернень чернігівців до управління.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Нині в Чернігові мешкає близько 77 тис осіб, які мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті міста. Втім, з січня цього року держава перестала виділяти субвенції на пільговий проїзд жителів в областях.

Тому Чернігівська міська рада вимушена була прийняти «Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2016 рік».

Для цього з міського бюджету було виділено майже 17-ть млн грн, з яких майже 3-ри млн йдуть на автотранспорт та 14-ть млн грн на електротранспорт. Першу таку компенсацію перевізники отримали у липні.

Зауважимо, що з міського бюджету додатково виділяється 1,3 млн грн на перевезення комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» наступних категорій населення:
• почесний громадянин міста;
• почесний донор;
• медпрацівники лікувально-профілактичних закладів;
• робітники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, які за специфікою своєї роботи регулярно користуватися громадським транспортом.

Довідка. Чернігівська транспортна мережа складається з 9-ти тролейбусних та 40-ка автобусних маршрутів. Для посадки та висадки пасажирів передбачено 450 зупинок громадського транспорту. Цього року перевезення чернігівців здійснює 13-ть перевізників: КП «Чернігівське тролейбусне управління», 8 автомобільних перевізників-юридичних осіб та 5 автомобільних перевізників-фізичних осіб. Щодня місто обслуговує 55-62 тролейбуси, 120 автобусів середньої місткості та 200 малої.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації