В Чернігівській області прокуратура визнала протизаконною передачу державного майнового комплексу в приватні руки

15:55, 08 серпня 2016

Економіка
Зловживання службовим становищем Чернігівська область

Чернігівська обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України

Чернігівська обласна прокуратура зацікавилася фактом протиправної передачі майнового комплексу загальною площею 14 тис кв. метрів з балансу держави у приватні руки. Згідно з документами вартість комплексу сягає 1,2 млн гривень

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура встановила, що виконавчий комітет Ічнянської міської ради (Чернігівська обл.) за відсутності рішення власника про зміну правового режиму майна та при наявності заборони на його приватизацію, ще п’ять років тому, зловживаючи владою, прийняв рішення передати державне майно у приватні руки.

Відповідні дії посадовців завдали суттєвої шкоди державі, тож Чернігівська обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Зокрема, збитки були заподіяні інтересам Кабміну та Міністерству аграрної політики та продовольства України. Саме тому прокуратора намагається усунути порушення законодавства, та вже направила відповідний позов з вимогою визнати недійсним і скасувати рішення Ічнянського виконавчого комітету міськради, а також свідоцтво на право власності на об’єкти нерухомого майна, що було видане приватній структурі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації