Менські комунальники навчилися заробляти на смітті

17:45, 07 серпня 2016

 Економіка Суспільство
Менський склад сміття

Менський склад сміття. Фото: ecotown.com.u

Вмісті Мена Чернігівської області комунальники вирішили сортувати сміття власними силами, адже бюджет міста цього просто не передбачив. Нині макулатуру та ПЕТ-тару до складу комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» привозять навіть з інших районів.

За словами директора підприємства «Менарайкомунпослуга» Валерія Квашука, спочатку комунальники купили прес та причіп, сміття збирали й самі, і людей заохочували. Для роздільного збору відходів встановили близько 20-ти контейнерів.

Меняни вже не викидають макулатуру та пластик разом з іншим сміттям, а сортують його до спеціальних контейнерів, або приносять до нашого складу. Таким чином вони можуть і місто чистим зробити, і копійку заробити.

Розповідає Валерія Квашук.

У його планах – встановлення аналогічних контейнерів по всьому Менському району. Тим паче, що деякі просвітницькі заходи він вже зробив: проїхався по селах, розповів про екологічні проблеми регіону та закликав жителів району сортувати сміття і привозити до райцентру.

Нині пункт прийому вторсировини знаходиться в орендованому приміщенні столярного цеху. Кожного місяця меняни приносять туди близько тони макулатури, 500 кг поліетилену та 500 кг ПЕТ-пляшок. Зібрані відходи комунальники транспортують на перероблювання до Чернігова.

Там поки що працюють директор, два сортувальники та пресувальник, але найближчим часом підприємство буде збільшуватися.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації