В Чернігівській області завершилося змагання серед кращих лісорубів

16:35, 07 серпня 2016

Суспільство
Конкурс лісорубів Чернігівська область

Працювати їм довелося з 80-річними соснами заввишки 25-28 метрів. Фото: Маяк

Днями в Чернігівській області у звалюванні дерев на точність, заміні ланцюга на бензопилі, точному та комбінованому розкряжуванні (розпилюванні) та обрізці сучків змагалися лісоруби з усієї області. Працювати їм довелося з 80-річними соснами заввишки 25-28 метрів. Про це повідомляє сайт «Маяк».

У першому конкурсі, наприклад, сосну потрібно було не просто спиляти, а спрямувати стовбур так, щоб він впав на три кілочки, які забили судді конкурсу. Якщо дерево забило середній кілочок, то такий лісоруб вважається асом своєї справи.

У цих змагання того року переміг Сергій Щуліпенко (Холминське лісове господарство). Цього разу досягти попередніх успіхів йому не вдалося, але перше місце у турнірній таблиці знову вибороти зміг. Зауважимо, що чоловік лісорубом працює вже 18-ть років, а у лісовій справі загалом – понад 20-ть років.

Тепер переможець буде представляти Чернігівську область на Всеукраїнському конкурсі вальників лісу, а вже наступного року – підійматиме прапор на 19-х обласних змаганнях.

Друге місце вдалося вибороти Василю Васильцову (ДП «Новгород­Сіверське лісове господарство»), а третє - Миколі Мартиненко (ДП «Чернігівське лісове господарство»).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації