Чернігівські посадовці пропонують повністю замінити нумерацію громадського транспорту

12:15, 06 серпня 2016

Суспільство
Транспортна мережа Чернігова

Таке «ноу-хау» Бєльський запропонував, бо переконаний, що чернігівці плутають, наприклад, тролейбус та автобус №8.

Пропозиція повністю замінити автобусні та тролейбусні номери маршрутів в Чернігові пролунала на засіданні координаційної ради з питань транспортного забезпечення населення міста. Таку ідею запропонував начальник управління транспорту та зв'язку Олександр Бєльський.

Він переконаний, що за тролейбусами потрібно закріпити нумерацію від №1 до №13, натомість автобусам присвоювати нумерацію, починаючи з №14, а «дачні» маршрути – з №40. Таке «ноу-хау» Бєльський запропонував, бо переконаний, що чернігівці плутають, наприклад, тролейбус та автобус №8.

Втім, майже всі присутні члени координаційної ради з такою пропозицією не погодилися, адже вважають, що повна зміна нумерації призведе до хаосу.

Наприклад, один з перевізників Сергій Вакуленко зауважив, що він розуміє вимоги громади та влади стосовно покращення стану автобусів та оптимізації маршрутної мережі, але логіку зміни нумерації він не розуміє. «Ми маємо створювати для пасажирів комфорт, а не плутанину», - підкреслив він.

На думку Вакуленко, після запровадження нової нумерації мінімум три місяці відбуватиметься так звана «накатка», під час якої пасажири будуть вкрай незадоволені, а перевізники зазнають збитків.

Ще один чернігівський перевізник – Валерій Корінь – погодився зі зміною маршрутів, але виступив проти того, щоб міська рада розривала договори одразу з усіма перевізниками, бо змін зазнало лише декілька маршрутів.

Втім, за його підрахунками, для того, щоб придбати один автобус, потрібно заплатити близько 1,4 млн грн. А відпрацювання боргу затягнеться на понад 5-ть років, і це без урахування вартості кредиту, та ще й вийде за межі тендерного терміну.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації