В Чернігівській області гроші на ПТУ є, але їх не виділяють?!

17:35, 05 серпня 2016

 Економіка Суспільство
Фінансування ПТУ в Чернігві

Лілія Гриневич обурена тим, що в Чернігові є заборгованість по зарплаті й для професійно-технічної освіти.

Кошти на фінансування ПТУ в Чернігівській області є, але місцева влада їх не виділяє, натомість значні суми нині знаходяться на депозиті. Таким «саботажем» та «популізмом» стурбована Міністр освіти Лілія Гриневич, про це вона розповіла в інтерв'ю «Українській правді».

Вона зауважила, що в результаті децентралізації, за перше півріччя місцеві бюджети отримали на 23 млрд грн більше, ніж у минулому році за аналогічний термін. Разом із грошима, відповідно, на місця спустилися й повноваження та відповідальність.

Лілія Гриневич обурена тим, що в Чернігові є заборгованість по зарплаті й для професійно-технічної освіти, адже на казначейському рахунку Чернігова знаходяться значно більші суми. Разом із тим понад 300 млн грн лежить на депозитних рахунках, - продовжує розповідь Гриневич.

Виходячи з цих цифр, Гриневич назвала діяльність місцевої влади «політикою спротиву» та пообіцяла розповісти про чернігівську ситуації на нараді в Кабінеті Міністрів України. «Якщо змін після цього не відбудуться, то питанням займеться прокуратура», - переконала журналіста Лілія Гриневич.

На її думку, передача профтехосвіти на місця була непродуманим кроком, бо наступного року ПТУ буде фінансуватися одразу із двох джерел: обласного та державного (адресна субвенція).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації