В Чернігові скоро розпочнеться відбір кандидатів на роботу в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ

12:40, 05 серпня 2016

Суспільство
Регіональний сервісний центр МВС

Перевагу під час проходження конкурсу отримають особи, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ.

У вересні в Чернігівській області розпочнеться стажування для тих, хто бажає працювати у територіальному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ. Графік стажувань вже опублікований на офіційному сайті ГСЦ МВС України.

Про це повідомляє Прес-служба РСЦ МВС в Чернігівській області.

Зауважимо, що набиратися нові працівники будуть на конкурсній основі. Основні вимоги до потенційного працівника територіального сервісного центру:

  • Громадянство України;
  • Вік від 18 років та старше;
  • Вища освіта;
  • Відсутність судимостей.

Цікаво, що перевагу під час проходження конкурсу отримають особи, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються Міністерству внутрішніх справ.

Аналогічне стажування нині триває в Київській, Дніпропетровський та Львівський областях. Очікується, що вже найближчим часом центри запрацює ще й у Маріуполі.

Перший територіальний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ вже працює у Києві, його урочисто відкрили 12 липня.

Більш детальну інформацію щодо проходження стажування можна дізнатися на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації