В Чернігівських дитячих садочках діти стануть харчуватися на 1 гривню краще

18:15, 04 серпня 2016

В Чернігові
Харчування в садочках Чернігів

Батькам доведеться доплачувати по 60 копійок на день. З міського бюджету при цьому буде виділятися ще по 40 копійок на день.

У новому навчальному році діти у садочках харчуватимуться на 1 гривню краще, відповідне рішення сьогодні, 4 серпня, підтримав виконком Чернігівської міської ради. Зростання вартості харчування зумовлено подорожчанням харчів.

Так, раціон дітей в ясельних групах буде розраховуватися в межах 15-ти гривень на день, а у дошкільних групах – до 16-ти гривень. Діти, які відвідують групи з цілодобовим перебуванням, харчуватимуться в межах 19 грн 75 коп на день.

З урахуванням того, що в Чернігові працює система співфінансування, то таке підвищення вартості харчування несуттєво вплине на витрати батьків, яким доведеться доплачувати по 60 копійок на день. З міського бюджету при цьому буде виділятися ще по 40 копійок на день.

Втім, за словами начальника Управління освіти Василя Білогури, додаткових коштів з міського бюджету на харчування дітей виділяти не потрібно, адже відповідне здорожчання було закладено в цінову політику заздалегідь.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації