Мер Чернігова назвав Антимонопольний комітет «організованим злочинним угрупуванням»

14:35, 04 серпня 2016

В Чернігові
Владислав Атрошенко

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Фото: Мар'яна Харді

Сьогодні, 4 серпня, на засіданні виконкому Чернігівської міської ради міський голова Владислав Атрошенко назвав Антимонопольний комітет «організованим злочинним угрупуванням», адже вчора він скасовував тендер на придбання десяти тролейбусів для Чернігова.

Так, вчора постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України розглянула скаргу ТОВ «Торговий дім «Літан», яке переконане, що під час проведення тендеру на закупівлю тролейбусів було порушено законодавство. Тож, відповідно, Антимонопольний комітет анулював тендер.

Втім, з таким рішенням вкрай не згідний Чернігівський міський голова, який запевняє, що у тендері перемогла білоруська компанія, яка запропонувала найнижчу ціну та непогану якість. Зокрема, мова йде про підприємство «Янікс», яке готово продати Чернігову тролейбус «Белкоммаш» за ціною у 3,9 млн грн.

Ми робили все, щоб зробити рівні можливості для всіх. Очевидно хтось когось не почув. Я вважаю, що тендер відбувся. Моя приватна думка, що Антимонопольний комітет – це організована злочинна група. Що тепер має громада? Відтермінування купівлі тролейбусів та багато інших нюансів.

переконаний Владислав Атрошенко.

Цікаво, що інші дві компанії запропонували вищі ціни за свої машини. Так, ще одне білоруське підприємство запропонувало тролейбус за ціною 4,8 млн грн, а «Торговий дім «Літан» із Дніпра – 4,887 млн грн. Згодом «Літан» звернувся до Антимонопольного комітету, мотивуючи своє звернення тим, що інші дві фірми пов’язані між собою. Але згодом стало відомо, що «Літан» свою скаргу відкликав.

Скаржник ТОВ «Літан» (Дніпропетровськ) – мав всі можливості виграти, але програв, бо його ціна була на 15% вище, але він оскаржував якусь помилку в документі. Потім мені пропонували звернутися до певних юридичних фірм, щоб вирішити питання на нашу користь. Тому я прошу у правоохоронних органів, щоб вони перевірили всі ці факти. Чому Антимонопольний комітет визнав тендер недійсним, якщо переміг учасник з найнижчою ціною? Навіщо Антимонопольний комітет заганяє місто в осінь, коли потрібно буде купувати електроенергію та виросте долар?

Дивується Владислав Атрошенко.

Закралися сумніви в Атрошенко не лише стосовно роботи Антимонопольного комітету, а й щодо роботи системи електронних закупівель «Prozzoro». Тож у присутності журналістів міський голова звернувся до правоохоронців та вищого державного керівництва, щоб вони проаналізувати їх роботу.

А ще керманич міста додав, що, якби він, як підприємець, дотримувався б усіх цих прописаних у різних документах норм, то він «залишився б без штанів» та, у кращому випадку, мав би «кіоск на Забарівці». «Який би не був Кернес, але він навів порядок у Харкові. Який би не був Атрошенко, але в мене достатньо досвіду та волі, щоб навести лад у цьому місті», - запевнив Владислав Атрошенко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації