В Чернігові збільшили фінансування спорту з міського бюджету

11:25, 03 серпня 2016

 Спорт В Чернігові
Андрій Дериземля

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля на щотижневій нараді у міській раді звернув увагу присутніх на проблеми, які є на сьогоднішній день в чернігівському спорті.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля на щотижневій нараді у міській раді  звернув увагу присутніх на проблеми, які є на сьогоднішній день в чернігівському спорті.

В Чернігові не має єдиного спортивного майданчика для тренувань та проведення різного роду змагань. Всі споруди, де тренуються діти, нажаль, орендовані. Наші спортсмени тренуються у підвальчиках і це не правильно. Тому ми маємо негайно діяти і приймати необхідні міри.

зазначив Андрій Дериземля.

Крім того, начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради зауважив, що цьогоріч за підтримки міської влади оздоровилися та відпочили в літніх таборах 9150 дітей. Цей показний більший ніж в минулому році.

Також Андрій Дезиземля прокоментував ситуацію з спортивною базою на Валу:

Я переконаний, що дана база повина функціонувати виключно в спортивному напрямку. Ми вже провели зміну поштового адресу, щоб признати це приміщення безхозним. Все йде до того, що база перейде на баланс міста.

додав Андрій Дериземля.

Після його доповіді міський голова Чернігова відповідним рішення видів 17 мільйонів гривень із міського бюджету на розвиток управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Таким чином, призери міжнародних змагань та їх тренери за значні досягнення у різних видах спорту повинні отримати додаткову матеріальну підтримку від міського голови.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації