В Чернігові можуть об’єднатися декілька міських лікарень

15:55, 02 серпня 2016

В Чернігові
Медицина в Чернігові

Об’єднання двох відділень допоможе комплексно підійти до лікування постінсультних хворих та людей, що отримали травми.

На найближчій сесії Чернігівської міської ради, що відбудеться 11 серпня, відбудеться обговорення ймовірного об’єднання двох місцевих лікарень. Зокрема, мова йде про місце лікарні №4 та №1, що знаходяться за адресами вул. Текстильників (мікрорайон Шерстянки) та по пр. Миру (центр) відповідно.

Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар.

За його словами, дискомфорту жителі мікрорайону Шерстянки не відчують, адже на старому місті залишиться сама поліклініка, лабораторія, фізіотерапія. Втім, відділення неврології та ревматології переїдуть до приміщення міської лікарні №1. Разом із тим пацієнти лікарні №4 тепер зможуть без проблем отримувати консультації фахівців, яких не було в лікарні №4.

Він також зауважив, що об’єднання двох відділень допоможе комплексно підійти до лікування постінсультних хворих та людей, що отримали травми.

Окрім того, що міська лікарня №1 має в своєму розпорядженні необхідні площі, вона ще й готова прийняти на роботу лікарів з лікарні №4.

Якщо депутати Чернігівської міської ради підтримають відповідний проект рішення, то вже за три місяці відповідні обіцянки мають бути виконані. Ймовірно, що переїзд буде реалізовано до грудня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації