На колегіум №11 у Чернігові виділено кошти, але спортзал відбудовувати все одно не будуть

16:40, 01 серпня 2016

В Чернігові
Ремонт колегіуму №11 в Чернігові

З міського бюджету на ремонт навчального закладу виділено 800 тис грн, а з програми підвищення енергоефективності – майже півтора мільйона гривень.

Попри те, що на ремонт чернігівського колегіуму №11 виділені чималі кошти, відбудовувати зруйнований чотири роки тому спортивний зал поки що не будуть.

За словами начальника управління освіти Чернігівської міської ради Михайла Рубана, з міського бюджету на ремонт навчального закладу виділено 800 тис грн, а з програми підвищення енергоефективності – майже півтора мільйона гривень.

Втім, нині головним завданням став саме ремонт даху, вікон та укосів тощо. Саме тому реконструкція спортзалу поки що відкладається. Тим паче, - продовжує розповідати Рубан, - у школах достатньо спортзалів. В них діти займатимуться так, як і попередні чотири роки – по черзі.

Так, одразу після руйнації старого спортзалу, де займалися молодші школярі, був навіть створений проект нової зали, але на цьому усе й завершилося.

Нагадаємо, що ще восени 2012 року в колегіумі №11 проводилися роботи з утеплення стін, але разом із тим завалилися стіни спортзалу, який був добудований до основної будівлі навчального закладу.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації