У Чернігові планують встановити Меморіал захисникам України

21:20, 31 липня 2016

В Чернігові
Меморіал захисникам України

У Чернігові планують встановити Меморіал захисникам України

29 липня в Чернігові у Новозаводській райраді відбулись слухання за участі громади на тему: «Спорудження меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні. Також на слуханнях затвердили проект реконструкції скверу імені Богдана Хмельницького».

На зустрічі були присутні депутати міськради та активісти.

Майже всі учасники зустрічі підтримали пропозицію, що майбутній меморіал на Площі Героїв Небесної сотні буде знаходитись на місці, де раніше стояв пам’ятник Леніну.

Також більшість активістів визначилась із назвою - Меморіал Захисникам України.

На зборах хотіли змінити назву площі, але так як жодна з назв не назбирала більшості голосів, то залишили стару - площа Героїв Небесної сотні.

Присутні активісти та депутати також вирішили розмір коштів, які виділить на меморіал міський бюджет та громада, архітектурний напрямок та яким має бути Меморіал. На зборах також погодили макет реконструкції скверу ім. Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, що, наприклад, у Львові так і не змогли погодити проект Меморіалу Героям Небесної Сотні, і повторний конкурс робіт відбудеться аж у вересні поточного року.

Натомість у Португалії вже є Меморіал Героям небесної Сотні. Він встановлений у місті Брага.

Також ще рік потому у вересні в США був відкритий пам’ятник героям Майдану. Він знаходиться недалеко від Чикаго і має вигляд козацького хреста з нержавіючої сталі, з зображеними на ньому маленькими хрестами.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації