Чернігівська «Десна» здобуває другу перемогу поспіль

12:05, 31 липня 2016

Десна Чернігів

Чернігівська «Десна» з мінімальним рахунком перемогла футбольний клуб «Нафтовик-Укрнафта».

Чернігівська «Десна» з мінімальним рахунком перемогла футбольний клуб «Нафтовик-Укрнафта». Нагадаємо, що на стадіоні ім. Ю. Гагаріна йдуть ремонтні роботи, тому в цьому матчі «Десна» грала на стадіоні «Оболонь-Арена» в Києві.

В першому таймі футболістам обох команд було не просто грати, оскільки, температура повітря була вище 30 градусів. У дебюті охтирчани влаштували «пожежу» в своїй штрафній, але ніхто з «сіверян» не зміг з близької відстані пробити в рамку воріт. На 10-й хвилині Андрій Мостовий потужним ударом зі штрафного ледь не відправив м'яч під поперечину, але голкіпер «Нафтовика» врятував команду.

На 22 хвилині нова атака «Десни» завершилася голом. Єгор Картушов виконав навіс в штрафний майданчик, а воротар «Нафтовика» вирішив його спіймати, але зміг лише долонями відбити м'яч трохи в сторону - прямо на Олександра Волкова, який точним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт.

У відповідь на пропущений гол гості створили хороший момент в середині тайму. Захисники «Десни» не встежили за Войцеховским, і той після подачі з кутового пробивав по воротах з близької відстані, але на щастя, неточно.

У другому таймі було дещо простіше: сонце сховалося, а температура знизилася. Команда з Охтирки спробувала додати швидкості, тренер команди провів дві швидкі заміни які допомогли «Нафтовику» перехопити ініціативу. В кінці матчу форвард Арвеладзе ледь не вискочив один на один з воротарем, але Костянтин Махновський заздалегідь все прорахував і встиг далеко вийти з воріт і вибити м’яч. Чернігівці ж традиційно при сприятливому рахунку були в основному зосереджені на обороні, в чому і досягли успіху.

Таким чином, 1: 0 – «Десна» стартує в новому сезоні з двох перемог, а ось дебютна вікторія «Нафтовика» відкладається ще на тиждень.

Наступну гру підопічні Олександра Рябоконя проведуть 7 серпня в Черкасах проти місцевого «Дніпра».