Кожен депутат Чернігівської міської ради отримає по 200 тисяч

12:10, 29 липня 2016

В Чернігові
Гроші

Сам проект Програми вже затвердили на засідання виконавчого комітету.

Сам проект Програми вже затвердили на засідання виконавчого комітету. Остаточне рішення мають прийняти депутати на найближчій сесії.

Зазначимо, що весь обсяг фінансування програми складає 8,4 мільйони гривень. З них половина, 4,2 мільйони гривень, із загального фонду міського бюджету, інша половина – з бюджету розвитку.

 Зазначимо, що кошти виділяють з міського бюджету, а саме 100 тисяч, депутати можуть витратити на здійснення видатків споживання, у тому числі на надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися у скрутному становищі, вирішення нагальних потреб бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, фінансову допомогу комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, тощо.

Інші 100 тисяч гривень від кожного з 42 депутатів підуть на капітальній ремонт міждворових проїздів у приватному секторі міста. Зазначимо, що самі депутати мають право вибирати адреси де доцільно проводити ремонти таких проїздів.

UserCommentAvatar

Серьезно? Т.е. мы им еще и денег даем просто так... Неплохо! А потом Атрошенко будет нам рассказывать, что местный бюджет пуст... Конечно, если чиновникам раздают деньги под их ответственность! Дороги в частном секторе.. Ага щас! Воруй не хочу...

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації