З Чернігівщини розпочалася реформа військкоматів

15:40, 28 липня 2016

Суспільство
Нарада в облдержадміністрації

Нещодавно, до Чернігова завітав заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

Нещодавно, до Чернігова завітав заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов. Він взяв участь в спеціальній нараді, присвяченій реформуванню військкоматів, яка відбулася обласній державній адміністрації.  Участь у обговоренні питання взяли заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, Чернігівський обласний військовий комісар Олександр Криворучко та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Нагадаємо, що з червня цього року почав діяти «Стратегічний оборонний бюлетень України». Він передбачає на базі військових комісаріатів створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Плацдармом для розробки й випробовування нової структури було обрано саме нашу область.

Чернігівський обласний військовий комісар Олександр Криворучко вважає, що на сьогодні вже відпрацьовано проект структури Центру комплектування та соціальної підтримки. Головною ж метою змін є саме формування у суспільстві більш позитивного ставлення до місцевих органів військового управління.

Заступник Міністра оборони України Ігор Долгов зазначив, що для ефективного реформування системи місцевого військового управління не слід повністю відмовлятися від досвіду військових комісаріатів.

Експеримент це максимальне використання позитивних напрацювань плюс нові речі, чийсь корисний досвід і новації.

зазначив Ігор Долгов.

Також він додав, що саме на формування позитивного іміджу військової служби та органів військового управління потрібно спрямовувати як інформаційно-роз’яснювальну роботу, так і реформування системи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації