В Чернігові учаснику бойових дій встановили пам’ятник

11:35, 28 липня 2016

В Чернігові
Микола Бруй

26 липня на міському цвинтарі «Яцево» відкрили пам’ятник учаснику бойових дій Миколі Брую.

26 липня на міському цвинтарі «Яцево» відкрили пам’ятник учаснику бойових дій Миколі Брую. Друзі Миколи розповідали  словами друзів Миколи він був доброю людиною. В юності пройшов строкову службу в десантних військах. Закінчив історичний факультет ЧНПУ ім. Шевченка.

Потім Миколу мобілізували до 1-ї окремої танкової бригади. Під час боїв у районі Луганського аеропорту рівно два роки тому, 26-го липня 2014-го, Микола Бруй загинув, визволяючи товаришів з оточення. Побратими Миколи подали клопотання про присвоєння Миколі Брую звання Героя України.

Дуже вдячна бойовим побратимам Колі, які не забувають про нього і про нас. Я сподіваюсь, що ця ваша зустріч щороку, хоч і у сумний день, стане для вас традиційною. Братерство допомагає подолати безліч труднощів. Хочу окремо подякувати побратимам Миколи з «Тризубу», які внесли вагомий внесок в те, щоб встановлення пам’ятника стало можливим.

написала на своїй сторінці в «Facebook» мати Миколи пані Людмила Бруй.

Нагадаємо, що у Миколи Бруя залишились дружина й донька. Його мати й сестра – відомі в нашому місті громадські активісти.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації