В Чернігівській області створять мобільні групи, які контролюватимуть прикордонні вантажі

12:15, 27 липня 2016

Суспільство
Африканська чума свиней на Черныгывщины

В області також буде здійснюватися контроль за об’єктами господарювання, що пов’язані з утриманням свиней та перероблюванням їх м’яса

З метою недопущення рецидивів із захворюванням на африканську чуму свиней в Чернігівській області будуть створення спільні мобільні групи, які будуть відстежувати прикордонні вантажі.

Про це йшла мова вчора, 26 липня, під час чергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

В області також буде здійснюватися контроль за об’єктами господарювання, що пов’язані з утриманням свиней та перероблюванням їх м’яса. Ймовірно, потрібно буде також навчити патрульних поліцейських основам біобезпеки.

На думку заступника голови ОДА Леоніда Сахневича, в області необхідно прийняти окрему Програму для боротьби з африканською чумою свиней, а разом із тим й виділити кошти на її реалізацію.

Нагадаємо, що близько місяця тому в селі Хибалівка (Куликівський р-н) було зафіксовано захворюваність тварини на африканську чуму. Нині в районі проводяться необхідні протиепізоотичні заходи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації