Працівники Пенітенціарної Академії спростовують закиди щодо залякування курсантів

16:50, 05 квітня 2016

Суспільство
Академія Державної пенітенціарної служби в Чернігові

Академія Державної пенітенціарної служби в Чернігові

Вчора, 4 квітня, на сайті «Чернігівщина: події і коментарі» з’явилася анонімна стаття від нібито курсантів Академії Державної пенітенціарної служби, які звинуватили свого нового ректора в жорсткому поводженні з ними. В той же день колектив Академії надіслав Редакції сайту лист, в якому зібрані хвалебні цитати стосовно роботи Олексія Тогочинського.

В першому листі, який курсанти направили до Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка, мова йшла про те, що в навчальному закладі принижують та залякують курсантів, тож вони навіть у листі звертаються анонімно.

Особисто Тогочинський, - за їх переконанням,- поступово перетворює Академію в концтабір. Він, мовляв, погано зарекомендував себе на посаді проректора академії МВС, під час «Революції гідності» захищав правопорядок в першій лінії перед беркутом, а також має антиукраїнські погляди.

В другому листі, на відміну від першого, були прізвища працівників, які хотіли спростувати інформацію, але відсутні імена батьків, які позитивно відгукнулися про роботу Академії та ректора в цілому. Зокрема, в листі йде мова про наближення виборів та, відповідно, брудних технологій. В цілому колектив навчального закладу переконаний, що перший лист писали не їх курсанти.

Проте, спочатку автори листа вирішили розказати про конфіденційність інформації щодо того, де раніше працював тимчасово виконуючий обов’язки Академії Державної пенітенціарної служби Олексій Тогочинський.

Зазначаємо, що інформація стосовно того, де працював Олексій Михайлович конфіденційна та може надаватися лише особі, яка має спеціальний допуск (його не має жодний курсант чи студент).

йдеться у листі.

У другому листі також наведені цитати начальника управління культури в Чернігівській області Юрія Ткача та працівника бібліотеки ім. М. Коцюбинського Наталії Скирської, які позитивно відгукнулися про Тогочанського та вважають його порядною людиною.

Нагадаємо, після реорганізації коледжу в академію тимчасово виконувати обов’язки ректора призначили полковника внутрішньої служби Олексія Тогочинського, який до цього був начальником департаменту по роботі з персоналом апарату ДПтС України.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації