У Ніжинському дитсадку діти підхопили ротавірусну інфекцію

18:00, 26 липня 2016

Суспільство
Ротавірусна інфекція

У Ніжинському дитсадку діти підхопили ротавірусну інфекцію

Впродавж 22-24 липня до інфекційного відділення центральної міської лікарні у Ніжині госпіталізували 6 дітей, які були вихованцями ДНЗ №7.

Сьогодні, 26 липня, у міськраді Ніжина терміново скликали комісію з питань безпеки здоров`я населення. Комісію очолив міський голова Анатолій Лінник.

На засіданні обговорювали спалах ротовірусної інфекції у ДНЗ №7.

Лікар СЕС Василь Степаненко розповів, що з метою аналізу взято 50 проб матеріалів з приміщення дитсадка.

Завідуюча інфекційним відділенням Ніжинської центральної міської лікарні Людмила Шимко надала уточнення, що наразі у лікарні перебувають шестеро дітей з дитсадка, в яких підтвердився діагноз «ротавірусна інфекція». Також завідуюча навела дані, що випадкіи ротавірусної інфекції зустрічаються в середньому 150 разів на рік.

Заступник головного лікаря Ніжинської центральної міської лікарні Шийко Олена попередила про те, в який спосіб інфекція може передатися та яких треба вжити профілактичних заходів.

Завідуюча ДНЗ №7 Волосок Тетяна доповіла, що за однією з версій причин виникнення хвороби в садочку було перебування дітей на майданчиках, які знаходяться поза дошкільного закладу, і, начебто, усі хворі жили в одному районі. Між групами у садочку немає ізоляції, тому інфекція таким чином змогла швидко розповсюдитись.

Віктор Рафальський, начальник управління Держпродспоживслужби запропонував створити комісію, яка б розслідувала через що виникла інфекція, та стежила б за процесом зберігання харчів у ДНЗ. 

 

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації