Ніжинські рятувальники отримали медичний літак

10:18, 26 липня 2016

Суспільство
Медичний літак в Ніжині

В салоні літака одночасно може перебувати дві тяжкохворі людини, шестеро лежачих та чотирнадцять сидячих.

Днями Ніжинський авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України отримав модернізований новітнім медичним обладнанням літак Ан-26.

Модернізували літак в Києві та ще декілька місяців тому передали на баланс ніжинських надзвичайникам. Зауважимо, що цей літак поки що єдиний в Україні.

Завдяки «швидкій допомозі на крилах» реанімувати тяжкохворих буде набагато легше, адже літак допоможе не лише значно скоротити шлях від місця надзвичайної події до лікарні, а й дозволить медикам зробити медичні маніпуляції ще в салоні літака, адже він обладнаний модулями для інтенсивної терапії.

В салоні літака одночасно може перебувати дві тяжкохворі людини, шестеро лежачих та чотирнадцять сидячих.

Раніше літак виковував військово-транспортні послуги, а тепер його переобладнано на медично-санітарний: в літаку здійснено повний капітальний ремонт вузлів та агрегатів, встановлено сучасну навігаційну систему, яка дозволяє здійснювати санітарні рейси за кордон, систему запобігання зіткнення у повітрі TCAS-94 тощо.

Для того, щоб злетіти у повітря літаку потрібно лише півкілометра смуги, а від Києва до Одеси Ан-26 може долетіти за годину.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації