В мікрорайоні Масани відкрився новий дитячий майданчик

15:20, 25 липня 2016

В Чернігові
Дитячий майданчик

Вчора, 24 липня, у Чернігові на вулиці Незалежності урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик.

Вчора, 24 липня, у Чернігові на вулиці Незалежності урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик. Зазначимо, що він побудований за кошти бюджету міста.  В урочистій обстановці майданчик відкрили Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, його заступник Сергій Фесенко, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц.

Владислав Атрошенко привітав чернігівців з відкриттям такого майданчика і зазначив, що вони встановлюються в рамках виконання міської Програми відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016 – 2017 роки. Крім того, міський голова звернувся до чернігівців з наполегливим проханням бережливо ставитися до всіх дитячих майданчиків, щоб вони працювали довгий час.

На святі для всіх дітлахів працювали аніматори, а також проводилися різноманітні змагання та конкурси.

Нагадаємо, що, згідно з Програмою відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків з міського бюджету у поточному році буде виділено 1,5 млн грн на дитячі майданчики і 1 млн грн – на спортивні майданчики. Загальний обсяг фінансування на два роки склав 4 786,4 тис. грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації