Реконструкція стадіону «Юність» відкладається

13:10, 25 липня 2016

Спорт
Стадіон Юність

Схоже цього року ремонтувати стадіон не будуть.

Ще на початку року голова обласної федерації футболу Геннадій Прокопович запевняв усіх, що на стадіоні «Юність» вже влітку розпочнуться роботи, але схоже цього року ремонтувати не будуть.

Причина банальна – відсутність грошей. Орієнтовна вартість реконструкції стадіону становить 25 мільйонів гривень. Федерація футболу готова частково профінансувати реконструкцію, але за умови дольової участі обласної влади. Та, в свою чергу, грошей на реконструкцію стадіону ще не виділяла. На даний момент лише ведуться роботи з розробки проектно-кошторисної документації майбутніх робіт.

Додамо, що минулому році на стадіон приїздив і зірковий футболіст «Динамо» Київ Андрій Ярмоленко. Саме на цьому полі розпочиналась професійна кар’єра гравця Національної Збірної України. Якщо «Динамо» продасть Ярмоленка в інший клуб, то за умовами контракту певний відсоток від трансферу має отримати спортивна школа «Юність», оскільки, саме в ній і розпочинав тренуватись Ярмоленко. Ці кошти можуть пришвидшити роботи з реконструкції стадіону.

Нагадаємо, що на іншому чернігівському стадіоні ім. Ю. Гагаріна вже стартували роботи із заміни трав’яного покриття.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації